خرید مدرک معتبر

آی مدرک » خرید مدرک دیپلم
image

خرید مدرک دیپلم

در حال حاضر کمتر کسی پیدا می شود که موفق به دریافت مدرک دیپلم خود نشده باشد، زیرا داشتن مدرک دیپلم یک عامل مهم برای ادامه تحصیل، یافتن شغل و یا ارتقای شغلی در ارگان های مختلف دولتی و غیر دولتی می باشد. 

به هر حال اگر به دلایل مختلف مالی و خانوادگی نتوانسته اید مدرک دیپلم خود را دریافت کنید ما در اینجا به شما موسسه معتبر و قانونی آی مدرک را معرفی می کنیم تا در کم ترین زمان ممکن مدرک دیپلم خود را به صورت قانونی از آن خریداری کنید. این موسسه با به کار گیری افراد متخصص و خبره در زمینه صدور مدارک تحصیلی و داشتن تمامی مجوز های لازم توانسته معتبر ترین موسسه فروش مدارک تحصیلی را دایر کند. 

کاربرد های خرید مدرک دیپلم 

یکی از مهم ترین کاربرد های داشتن مدرک دیپلم برای افراد ادامه تحصیل و اشتغال است که همواره از اهمیت بالایی برخوردار است. قطعاً شما برای داشتن یک شغل ساده، نیاز اصلی تان مدرک دیپلم است. بنابراین یک راه سریع و کم هزینه برای داشتن مدرک دیپلم و استفاده از آن برای ادامه تحصیل و پیدا کردن شغل وجود دارد که آن خرید مدرک دیپلم از موسسه آی مدرک می باشد. با خرید مدرک دیپلم می توانید برای ارتقای مدرک تحصیلی خود تلاش کنید و شغلی مناسب برای خود ایجاد کنید.

نحوه خرید و سفارش مدرک دیپلم از آی مدرک 

در موسسه آی مدرک، پس از این که تقاضای افراد مبنی بر خرید مدرک دیپلم ثبت شد و مدارک مورد نیاز اعم از کپی کارت ملی و شناسنامه دریافت شد، مدارک برای مدرسه غیر انتفاعی صدور مدرک ارسال می گردد و به نام شخص مورد نظر در آن مدرسه پرونده فیزیکی و الکترونیکی صادر می شود که در آن تمام اطلاعات شخصی و تحصیلی فرد ثبت می گردد و در نهایت طیر نظر وزارت آموزش و پرورش تائید می شود و کد رهگیری دریافت می کند. پس مدرک معتبر دیپلم که از آی مدرک خریداری می کنید قانونی و قابل استعلام است. 

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دیپلم 

اگر قصد خرید مدرک دیپلم دارید باید مدارک مورد نیاز که شامل: اطلاعات پرونده ای دوران متوسطه ی اول خود را به همراه کپی کارت ملی و شناسنامه خود را برای موسسه آی مدرک ارسال نمائید. مشاورین مجرب و متعهد آی مدرک مدرک با بررسی مدارک ارسالی  و تائید آن ها و ثبت شرایط و اطلاعات تان، اقدام به صدور دیپلم رسمی و قانونی می کنند. همان طور که گفتیم این دیپلم برای شما قابلیت استعلام دارد و می توان استعلام مدرک خود را از مدرسه ای که دیپلم توسط آن صادر شده پیگیری نمائید. 

قیمت خرید مدرک دیپلم از آی مدرک

در مورد قیمت خرید مدرک از موسسه مدرک با ما نیز نگران نباشید، زیرا این موسسه با هدف ارائه مدرک برای تمامی اقشار جامعه با هر سطح درآمدی روی کار آمده است. قیمت مدرک دیپلم شما نیز در موسسه با توجه به رشته انتخابی و زمان شما برای آماده شدن مدرک محاسبه می شود که بسیار اندک است. پس از اعلام هزینه خرید مدرک دیپلم، ابتدا باید مقداری را پیش پرداخت کنید و مابقی را در زمان تحویل مدرک تسویه نمائید. 

خرید مدرک دیپلم ریاضی

رشته ریاضی در دبیرستان از اهمیت بالایی برخوردار بوده و بیشتر دانش آموزانی که به رشته های مهندسی علاقه دارند در این رشته تحصیل می کنند و با کسب نمرات عالی مدرک دیپلم خود را دریافت کرده و در پی شرکت در کنکور سراسری و ورود به دانشگاه هستند؛ اما برخی هستند که به علت های گوناگونی نتوانسته اند مدرک دیپلم ریاضی خود دریافت کنند و حال به دنبال راه چاره اند که در این مقاله ما به آن ها موسسه معتبر آی مدرک را برای خرید مدرک دیپلم معرفی کرده ایم که یکی از رشته هایی که این موسسه از آن دیپلم صادر می کند رشته ریاضی و فیزیک می باشد. پس شما می توانید با ارائه مدارک و پرداخت بیعانه مدرک دیپلم ریاضی و فیزیک خود را از آی مدرک خریداری کنید. 

خرید مدرک دیپلم تجربی 

یکی دیگر از رشته های نظری که در دبیرستان محبوبیت فراوانی دارد و اغلب دانش آموزان علاقه مند به رشته های پزشکی وارد آن می شوند، رشته تجربی می باشد. حال برخی با گذشت زمان و افزایش سن حوصله ای برای درس خواندن در دوره های  مدرسه ای را ندارند و در پی دریافت سریع مدرک خود هستند که ما به آن ها موسسه معتبر آی مدرک را برای خرید مدرک دیپلم تجربی معرفی می کنیم. 

خرید مدرک دیپلم انسانی 

رشته انسانی نیز جزو رشته های نظری می باشد که موسسه آی مدرک از آن برای دانش آموزان علاقه مند مدرک صادر می کند. برای خرید مدرک دیپلم انسانی مورد نظر خود با ارائه مدارک به مشاوران ما درخواست خرید خود را ثبت کنید. توجه داشته باشید که این موسسه در رشته های مختلف کار و دانش و فنی حرفه ای نیز مدرک دیپلم صادر می کند. 

13 بهمن 1400, 21:13

خرید مدرک دیپلم فنی و حرفه ای

هنرستان فنی و حرفه ای در کشور ما به طور جداگانه ای از رشته های نظری فعالیت دارد که شامل رشته های مختلف مهندسی یا

بیشتر
11 بهمن 1400, 18:22

خرید مدرک دیپلم ریاضی و فیزیک

رشته ریاضی و فیزیک در دوره دبیرستان با در نظر گرفتن آینده شغلی فوق العاده ای که در حیطه انواع رشته های مهندسی دارد،

بیشتر
13 دی 1400, 20:24

خرید مدرک دیپلم تجربی

رشته تجربی در دبیرستان با توجه به آینده ی تحصیلی و شغلی عالی که در زمینه رشته های گروه پزشکی دارد از محبوب ترین رشته

بیشتر
13 دی 1400, 20:19

خرید مدرک دیپلم انسانی

دانش آموزان در سال نهم تحصیلی باید انتخاب رشته کنند که این انتخاب رشته نقش مهمی در آینده ی آن ها دارد. یکی از رشته هایی

بیشترارتباط با مشاور